Dobry Dom


Potrzebujesz oderwania od hałasu,
pośpiechu i uciążliwości blokowych sąsiadów?
Funkcjonalności mieszkania oraz fachowego wykonania?

Potrzebujesz "Dobrego Domu"!"Dobry Dom" to ekipa uczciwych oraz rzetelnych pracowników budowlanych. Doświadczenie w pracy oraz zasady obsługi klienta powodują, że prace budowlane wykonywane są szybko, tanio czyli oszczędnie i profesjonalnie.

"Dobry Dom" to lekki dom z drewna. Technologia, w której powstaje nowoczesny budynek, opiera się na minimalnycm zużyciu materiałów i zoptymalizowanej pracy wykonawcy.
Decyzja o zbudowaniu domu z drewna z pewnością nie należy do najłatwiejszych. Wokół nas niezmiennie od dziesiątków lat, przybywa budynków, które powstają z cegieł, betonu komórkowego czy silikatów. Drewno nadal wydaje się być zarezerwowane dla domków letniskowych, a więc konstrukcji z zasady sprawdzających się jedynie przez cieplejszą część roku.O tym, że w drewnianym domu mieszka się równie komfortowo jak w budynku murowanym, najlepiej przekonują świadectwa tych, którzy już postawili swoją rodzinną siedzibę z tego naturalnego materiału. Mówią o nim nie tylko z dumą, ale też ogromnym zadowoleniem. Drewno daje komfort, wyciszenie, a nawet oszczędności. Urzeczywistnia wszystkie wyobrażenia o tym, jaki powinien być prawdziwy dom.Prace budowlane wydają się większości z nas nieprzyjemne. Najczęściej kojarzą się z dezorganizacją życia, ciągłym śledzeniem wydatków i szukaniem fachowców z różnych branż, w nadziei, że spełnią nasze oczekiwania. Dzisiaj oczekujemy od firmy budowlanej sprawnego i terminowego przeprowadzenia prac, zastosowania trwałych technologii, przy jednocześnie umiarkowanej cenie. Rodzina budująca dom, marzy o jego funkcjonalności. Pragnie stabilności i spokoju w nowym domu. Może je znaleźć właśnie w Dobrym Domu!

Wybór domu w technologii szkieletu drewnianego, to dopiero początek pytań związanych z jego budową i późniejszą eksploatacją. Wszystkie wydają się być równie istotne, a wątpliwości jest tyle, ile pytań. Z chęcią na każde odpowiemy.