Architektura Ogrodowa

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów utworzyliśmy nowy dział
produkcyjno – usługowy związany z projektowaniem i wykonawstwem małej architektury ogrodowej.

W celu kompleksowego zaspokojenia potrzeb naszych klientów, zaprojektowaliśmy kilka wzorów: wiat wielofunkcyjnych, mostków ogrodowych i wiat na drewno o nowej niespotykanej na rynku architekturze.

Jesteśmy po to by spełniać Państwa wyobraźnię, marzenia i czerpać satysfakcję
z Waszego zadowolenia naszymi produktami i usługami.

Jeśli szukasz czegoś dla siebie - zapraszamy do zaproponowania w komentarzachJeśli szukasz altany, wiaty, mostków ogrodowych czy jakiegokolwiek innego elementu architektury ogrodowej – zapraszamy do kontaktu z nami.Wiaty Wielofunkcyjne


Wiaty jako uzupełnienie architektoniczne Państwa ogrodów i posesji mają za zadanie
spełnianie szeregu funkcji i przeznaczenia:

• zadaszenie dla samochodów,
• ochrona latem przed upałami i promieniowaniem UV,
• zabezpieczenie przed deszczem i śniegiem,
• pełnią funkcję reprezentacyjną i ochronną podczas zabaw i imprez na wolnym powietrzu.

Z jakich materiałów wykonane są nasze wielofunkcyjne wiaty?

Wiaty wykonywane są z drewna sosnowego sezonowanego impregnowanego ciśnieniowo przez producenta? w pierwszym gatunku , klejonego specjalnym klejem poliuretanowym odpornym na działanie wszystkich czynników atmosferycznych . Tak wykonana konstrukcja zapewni na wiele lat zadowolenie z jakości wykonania. Do impregnacji używamy jedynie sprawdzonych i najlepszych środków , jakimi są impregnaty firmy Sadolin .
Całość konstrukcji wiat spajają solidne okucia ze stali.
Do pokryć dachowych wiat stosujemy najlepszej marki poliwęglany komorowe i obróbki z aluminium .
Nasze wiaty posiadają fundament przez co są stabilne i bezpieczne .

Cechy Wiat wykonanych przez Dobry-Dom:
• wielofunkcyjne
• odporne na działanie czynników atmosferycznych
• estetyczne wykonanie z drewna, aluminium, stali oraz przydymionych płyt poliuretanowych
• chronią przed deszczem i szkodliwymi promieniami UV
• Jako jedyni na Allegro dysponujemy oryginalnymi projektami wiat – zaprojektowanymi przez polskich inżynierów – nigdzie takich nie znajdziecie
• Jesteśmy w stanie zaadoptować lub zaprojektować na życzenie klienta wiatę lub altanę.

Na Państwa życzenie możemy zaprojektować dowolnej konstrukcji, i na miarę wiatę o konstrukcji drewnianej. Na załączonych szkicach zapoznacie się Państwo z parametrami technicznymi wyrobów, a załączone zdjęcia z realizacji potwierdzą naszą jakość i solidność, w razie pytań nasi projektanci udzielą odpowiedzi na Wasze pytania.


Wiata Jowisz, Opis techniczny


Wiata Jowisz 2, Opis techniczny
Wiata Merkury

Zobacz przykład wykonania, Opis techniczny
Mostki Ogrodowe


Zamiłowaniem polaków jest posiadanie w ogródku oczka wodnego, szemrzącego strumyczka lub małego stawu z rybkami. Projektując taki ogródek niejeden zapragnął aby dwie części ogródka przedzielone rzeczką połączyć mostkiem. Co więcej, zależnie od przyjętego stylu ogrodu, mostek ten powinien odpowiadać i wkomponowywać się w resztę ogródka. Dobry Dom projektuje i wykonuje dla Państwa mostki na życzenie klienta.
Opracowaliśmy mostek klasyczny, który prostotą konstrukcji, łagodnością kształtów będzie pasował do każdego ogrodu.

Prezentowane mostki ogrodowe o maksymalnej długości do 6 metrów mogą uzupełniać architekturę Państwa ogrodów , stawów i strumyków, jak również mogą stanowić element wyposażenia placów zabaw i być użyte jako przejścia (kładki) dla ruchu pieszego.

Jakość wykonania

Mostki wykonywane są z drewna sosnowego sezonowanego w pierwszym gatunku , klejonego specjalnym klejem poliuretanowym odpornym na działanie wszystkich czynników atmosferycznych , a w szczególności wody i wilgoci. Tak wykonana konstrukcja da przez wiele lat zadowolenie z jakości wykonania. Do impregnacji używamy jedynie sprawdzonych i najlepszych środków , jakimi są impregnaty firmy Sadolin , nasze wyroby są trzykrotnie malowane co w przypadku tego typu wyrobu zapewni ochronę na co najmniej 6 lat. Cała konstrukcja jest skręcona solidnymi i ocynkowanymi wkrętami i śrubami. Mostki ogrodowe mogą stanowić konstrukcję wolnostojącą lub być na stałe związane z gruntem.

Na karcie technicznej wyrobu zapoznacie się Państwo z parametrami technicznymi danego wyrobu. Na Wasze życzenie jesteśmy w stanie zaprojektować inne konstrukcje mostków ogrodowych, w razie pytań nasi projektanci udzielą odpowiedzi na Państwa pytania.
Inne Wyroby Małej Architektury i Usługi

Zobacz zdjęcia na: Mała Architektura Domu i Ogrodu