poniedziałek, 19 listopada 2012

Mosty Drewniane w ofercie na 2013 rok


Prezentujemy Państwu uaktualnioną ofertę na Drewniane Mosty Ogrodowe zaprojektowane przez inżynierów Dobry Dom i wykonane przez naszych pracowników.
Ceny:
Mostek   o długości powyżej 6 metrów od 7.500 zł netto
Mostek o długości 6 metrów i szerokości 1 metr 5.700  netto
Mostek o długości 5 metrów i szerokości metr 4.500  netto
Mostek o długości 4 metrów i szerokości metr 3.800  netto
Mostek o długości 3 metrów i szerokości metr 2.900  netto
Na zamówienie realizujemy mostki o długości do 8 metrów.
Transport Gratis na terenie Województwa Kujawsko Pomorskiego
Transport na terenie Polski  2,50 zł netto
Na terenie Uni Europejskiej z wyłączeniem Krajów Skandynawskich 3,20 zł netto
Kraje Skandynawskie 4,80 zł netto.


                                                   
Pełny opis.

    Mostki  ogrodowe o maksymalnej długości do 6m mogą uzupełniać architekturę Państwa ogrodów , stawów i strumyków, jak również mogą stanowić element wyposażenia placów zabaw i być użyte jako przejścia (kładki) dla ruchu pieszego.

Mostki wykonywane są z drewna sosnowego w pierwszym gatunku , klejonego specjalnym klejem poliuretanowym odpornym na działanie wszystkich czynników atmosferycznych , a w szczególności wody i wilgoci. Tak wykonana konstrukcja da przez wiele lat zadowolenie z jakości wykonania. Do impregnacji używamy jedynie sprawdzonych i najlepszych środków , jakimi są  impregnaty firmy Sadolin , nasze wyroby są trzykrotnie malowane co w przypadku tego typu wyrobu zapewni ochronę na co najmniej 5 lat. Cała konstrukcja jest skręcona solidnymi i ocynkowanymi wkrętami i śrubami. Mostki ogrodowe mogą stanowić konstrukcję wolnostojącą lub być na stałe związane z gruntem. Na karcie technicznej wyrobu zapoznacie się Państwo z parametrami technicznymi danego wyrobu. 

Na Państwa życzenie możemy zaprojektować dowolnej konstrukcji, i na miarę mostek o konstrukcji drewnianej. Na załączonej karcie wyrobu zapoznacie się Państwo z parametrami technicznymi wyrobów, a załączone zdjęcia z realizacji potwierdzą naszą jakość i solidność, w razie pytań nasi projektanci udzielą odpowiedzi na Wasze pytania.