czwartek, 16 sierpnia 2012

Most ogrodowy 5 metrów


Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów utworzyliśmy nowy dział
produkcyjno – usługowy związany z projektowaniem i wykonawstwem małej architektury ogrodowej.  W celu kompleksowego zaspokojenia potrzeb naszych klientów, zaprojektowaliśmy kilka wzorów: wiat wielofunkcyjnych, mostków ogrodowych i wiat na drewno o nowej niespotykanej na rynku architekturze .

Jesteśmy po to by spełniać Państwa wyobraźnię , marzenia i czerpać satysfakcję
z Waszego zadowolenia naszymi produktami i usługami. Jeśli szukasz mostków ogrodowych, altany, wiaty, czy jakiegokolwiek innego elementu architektury ogrodowej – zapraszamy do kontaktu z nami.                                                   Mostki Ogrodowe

    Mostki  ogrodowe o maksymalnej długości do 6m mogą uzupełniać architekturę Państwa ogrodów , stawów i strumyków, jak również mogą stanowić element  wyposażenia placów zabaw i być użyte jako przejścia (kładki) dla ruchu pieszego.

Mostki wykonywane są z drewna sosnowego w pierwszym gatunku , klejonego specjalnym klejem poliuretanowym odpornym na działanie wszystkich czynników atmosferycznych , a w szczególności wody i wilgoci. Tak wykonana konstrukcja da przez wiele lat zadowolenie z jakości wykonania. Do impregnacji używamy jedynie sprawdzonych i najlepszych środków , jakimi są  impregnaty firmy Sadolin , nasze wyroby są trzykrotnie malowane co w przypadku tego typu wyrobu zapewni ochronę na co najmniej 5 lat. Cała konstrukcja jest skręcona solidnymi i ocynkowanymi wkrętami i śrubami. Mostki ogrodowe mogą stanowić konstrukcję wolnostojącą lub być na stałe związane z gruntem. Na karcie technicznej wyrobu zapoznacie się Państwo z parametrami technicznymi danego wyrobu. Na Państwa życzenie możemy zaprojektować dowolnej konstrukcji, i na miarę mostek o konstrukcji drewnianej. Na załączonej karcie wyrobu zapoznacie się Państwo z parametrami technicznymi wyrobów, a załączone zdjęcia z realizacji potwierdzą naszą jakość i solidność, w razie pytań nasi projektanci udzielą odpowiedzi na Wasze pytania.

Piotr Jackowski
Główny specjalista ds. technologii drewna
mobile: 508 141 917

Rafał Mikulski
Kierownik techniczno-handlowy
mobile: 508 141 916